Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor kapom meg a diákomat?

Mikor kapom meg a diákomat?

Figyelt kérdés
Megigényeltem neptunon keresztül a diákomat.Azt tudom, hogy hosszú idő mire kész lesz de kb. mennyi?Postán küldik vagy az egyetemen kell átvenni?

2016. aug. 30. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyetemfüggő, valahol 1 hónapon belül kézhez kapod, nálunk pl fél év volt, addig havonta mehettünk igazoló papírért, hogy legalább kedvezményesen utazhassunk...
2016. aug. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és nekünk postán küldték, a matricáért már neked kell majd elmenned.
2016. aug. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! hát remélem nekünk nem tart egy félévig
2016. aug. 30. 14:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondták, hogy csak szept. 6. után foglalkoznak vele, mert addig még nincs lezárva.
2016. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi tavaly csak decemberben kaptuk meg
2016. szept. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Átlagosan november-december környékére mindenképpen meg szokott érkezni. Én már az első tanítási napon elmentem ideiglenes diákot igényelni, mert bejárósként szükségem volt rá. Az ideigleneset is ugyanabból a rendszerből nyomtatta ki az ügyintéző, amiben a rendes diákigazolvány igénylése történik. Nem tudom, hogy összefüggött-e a kettő, de valószínűleg igen, mert az enyémet hamarabb kezdték el gyártani, és a többiekhez képest jóval korábban, október vége felé meg is kaptam postán.
2016. szept. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!