Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BGE - Hallgatói jogviszony...

BGE - Hallgatói jogviszony megszűnésekor mikor kapom kézhez a határozatot?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy elhasználtam a 6 vizsgaalkalmam és a TO szerint is megszüntetik a jogviszonyom amiről egy határozatot fogok elvileg kapni. De az a kérdés hogy mikor!!?? Mivel 18.-tól tárgyfelvétel és nekem kiirták a következő félévet a beiratkozásnál. Ahogy ismerem a sulit képesek októberben küldeni a határozatot de gondoltam addig nem veszek fel semmit mivel úgyis megszűntetnek.

Valakinek tapasztalat, hogy kb mikor küldik a papírkát??



2016. aug. 13. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Egész biztos, hogy még az új tanév kezdete előtt meg fogod kapni a határozatot a hallgatói jogviszony megszüntetéséről, és ezzel egy időben a kiírt következő félévet is le fogják venni nálad. Vagy nem fogsz tudni rá beiratkozni, sőt valószínű, hogy a Neptunt sem fogod tudni használni hamarosan. Mellesleg a Neptunban valószínű, hogy előbb meg fog jelenni a határozat, mint ahogy a postás hozná.

Mivel majdnem 2 hete írtad a kérdést, történt azóta változás?

2016. aug. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyi történt hogy a neptunban "elbocsátott" lett a státuszom. Semmi más.
2016. aug. 25. 03:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor meghozták a határozatot, és az alapján írták át a státuszodat a Neptunban. A hivatalos bejegyzésekben megtalálod a határozat elektronikus változatát, amit valószínűleg 1-2 héten belül postán is megkapsz.
2016. aug. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ó már látom :DD és azt nemtudod véletlenül, hogy meddig lesz jó a diákom? Mert azt írják, hogy le kell majd adnom.
2016. aug. 26. 13:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom. A határozatban vagy egy e-mailben nem írták, hogy meg kell-e jelenned személyesen az egyetemen néhány napon belül? Az adott félév matricája október 31-ig érvényes, de nem tudom, ilyen esetben mi az eljárás a diákigazolvánnyal.
2016. aug. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak annyi volt benne, hogy vegyem fel a kapcsolatot a TO-val, de azok most elvannak havazva a felvételi miatti panaszokkal (amikből van vagy 1000). Írtam nekik majd válaszolnak egyszer. De köszi az eddigi segítséget :))
2016. aug. 30. 03:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!