Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mégis hogyan lépjek a következ...

Mégis hogyan lépjek a következő szintre?

Figyelt kérdés

kb 4 éve gitározom de megakadtam egy szinten. Azon a szinten akadtam meg hogy kb eltudok játszani egy Three Days Grace számot hibátlanul (ami könnyebb) vagy példuál egy Avenged Sevenfold számot (amiben nincs gyors szóló) Itt a gyors szólóról lenne a lényeg sweep pick-ről. Mit gyakoroljak és hogy? nagyon megakadtam gyors szólót nem tudok értem itt pl egy Avenged Sevenfold - Afterlife szólójára vagy pl erre: ( az elején van a szóló): https://www.youtube.com/watch?v=Vkjl0f8yL7k

mit gyakoroljak mégis hogy menjen? mert nem fejlődöm úgy érzem. Rájöttem egy 2 dologra technikára amit alkalmazok de ezen kívül semmi. Valaki aki tapasztalt gitáros segítsen mert nagyon szeretnék már valamilyen olyan szinten gitározni hogy felmutassak valami olyat (egy olyan embernek aki ért a gitározáshoz) hogy azt mondja rá hogy "na ez k**va jó" vagy egy gyors szólót tökéletesen eljátszak. Előre is köszönöm szépen. :)



2016. aug. 30. 21:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A gyorsaság receptje egyszerű. Játszd el abban a max tempóban, amiben precízen tudod. Két hét napi félóra gyakorlás után emeld a tempót egy új üzembiztos maximumra!


Ennyi a recept. A tökéletességen belüli max sebességen gyakorolj, és élvezd!


Ne lombozzon le, ha esetleg két év megy el erre!


Abban higgy, amit akarsz, abban ne, amit nem akarsz!


Asszem mindennel megvagyunk.

2016. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!