Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 8 hónap alatt szerény alaptudá...

8 hónap alatt szerény alaptudással fel lehet készülni emelt biológia és kémia érettségire?

Figyelt kérdés

2016. szept. 1. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Igen.

Én is kb. ennyi idővel előtte kezdtem készülni rá hosszas kihagyás után.

2016. szept. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Na erre én is kíváncsi lennék...jó pár év kihagyással vállalkoztam arra,hogy befejezem a 12-et,és jövőre leérettségizem.

Csak sajnos a kémiát magyon mem értem :(

2016. szept. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem azért kellett hozzá a 11. és a 12.

És rohadt nehéz volt..

Szenvedes az egesz.. Rengeteg idot elvett, hazaertem fel negyre, negykor kezdtem tanulni, 8ig kb kemiaztam( en is hadilabon alltam vele, nulla tudassal mentem faktra, olyanok koze akik mar kozepszintrol indultak) aztan 8-10 ig biosz, es hogy 11re vegezzek egy ora maradt a tobbi targyra..

Kepzelheted milyen rossz volt, 11.ben kellett nyelvvizsgaznom a kisnyelvembol.

Plusz meg vittuk tovabb a jegyeinket es mindenbol otos kellett.. Neha ugy ereztem, hogy nem birom tovabb.

DE,felvettel Szegedre gyogyszereszetire..

Mielott meg vki leolt, hogy egy gyogyszeresznek tudni kene helyesen irni: TELOROL VOLTAM BOCSI AZ ELGEPELESEKERT, EKEZETEKERT

2016. szept. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem,nem lehet felkészülni.Én is azt hittem,hogy megcsinálom,de kikészültem tőle,félévkor le is adtam a kémia faktot.Főleg akkor nem lehet,ha nem érted..de bioszból megcsináltam az ötöst,azért kellett hajtani rendesen.Minimum 2 év kell az alapozással együtt szerintem :)
2016. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Egyetemen örülni fogsz, ha valamire 1 heted lesz, nem hogy 8 hónap, főleg hogy nehezebb szinten kérik mint egy emelt érettségi, pláne ha orvosira készülsz.
2016. szept. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most nem azért írtam, hogy egy hét alatt tanuld meg, de fél év folyamatos tanulás elegendő. Persze ez attól is függ milyen gyorsan tanulsz.


Magatokat szivatjátok az ilyen több éves készülésekkel, mert egyetemen ezekre tényleg nme lesz idő, ott meg majd megy a csodálkozás, hogy miért csúsztok éveket.

2016. szept. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetemen tök más a helyzet, és az érettségi készülésben sem a dolgok pontos megtanulása fontos (azt utolsó pár héten tolja végig mindenki szerintem), hanem az alapvető készségek kialakítása rengeteg gyakorlással. Nyolc hónap elég lehet, ha folyamatosan tanulsz és mondjuk nincs más dolgod, de gondolom, már kiderült a történet vége, mert majdnem letelt az a nyolc hónap.
2017. ápr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!