Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Létezik olyan egyetemi képzés...

Létezik olyan egyetemi képzés ami olyan diplomát ad, hogy autóval-motorral tudok aztán foglalkozni?

Figyelt kérdés

Cifrán fogalmaztam meg, de szerintem érthetően. Le is írom miért szeretnék ilyen egyetemet.

Tehát hosszú lesz: Nagyon jó tanuló vagyok. Osztályelső voltam, aztán anya javaslatára átmentem 6 osztályos gimibe. Ott is kb. osztályelső vagyok, de 8. Közepe fele Rájöttem, hogy autó-motorszerelő szeretnék lenni. Persze szüleim erről hallani sem akrtak, mondván nem vagyok hülye. Most itt vagyok a gimibe (9.) aztán megb.szhatom magam az érettségivel, mert azzal nem nagyon leszek autószerelő. Mindenképp egyetemre akarnak küldeni. Létezik ilyen egyetem, ahol autó-motorral lehet "foglalkozni"?


2016. szept. 3. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Talan a gepeszmernok vagy a kozlekedesi mernok all hozza a legkozelebb. Hogy eleg-e valamelyik az autoszerelshez annak utana kell nezni.
2016. szept. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9.-es korodban még nyugodtan készülhetsz kukásbácsinak is. Térj vissza a kérdésre 3 év múlva.
2016. szept. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem gimnáziumba kellett volna menni, hanem szakközépbe, főleg ha a gyakorlati dolgok jobban érdekelnek.

Amúgy a járműmérnöki áll a legközelebb ahhoz, amit írsz. Nem árt persze oda sem, ha jó gyakorlati szakmai ismereteid vannak. Valamint matekból, fizikából nagyon jónak kell lenned.


El kell döntened, mit akarsz: Konkrétan szerelni műhelyben, vagy inkább mérnöki szinten tervezni, fejleszteni. Előbbi esetben menj autószerelőnek, utóbbinál pedig járműmérnökire.

2016. szept. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy szakkozépbe kellet volna menni, de mint irtam, nem engedték. És műhelybe szeretném szerelni az autót.
2016. szept. 4. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!