Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most vagyok 8. évfolyamos, és...

Most vagyok 8. évfolyamos, és mindenképpen szeretném, ha felvennének oda, ahova szeretnék járni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én úgy gondoltam, hogy ugye járok majd felv. előkészítőre, és mellette(elnézést kérek ha rosszul írtam nem vagyok benne biztos) itthon is gyakorolnák rá a megvett példafelvételis füzetemből, ennyi elég vagy még mit kellene tennem?

Ezek mellett rendesen tanulnom is kell, tehát mindent megteszek, hogy 5-ös tanuló legyek, és ha tudtok erre tippeket, azokat is megköszönném. :)


2016. szept. 3. 11:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy abban az iskolában hogyan számítják a pontokat, de az biztos, hogy az írásbeli felvételi nagyon számít ( matek + magyar ).


Gondolom lesz szóbeli, ha ott lesznek tételek, akkor azokat is nagyon tanuld.


Ha az átlagod 4,8 felett van ( iskolától függően ), szóbelin jó benyomást keltesz, akkor minden esélyed megvan.

2016. szept. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!