Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok és mint sokan...

15 éves vagyok és mint sokan mások én is most írtam felvételit (középsuliba) csak kicsit parázok, hogy nem vesznek fel oda ahova nagyon akarok menni. Ha fellebbezek mennyi az esélye, hogy be kerülök? És, hogy tudok fellebbezni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen a linken megtalálod a fellebbezés módját.

Szerintem felfognak venni,ha nem jogosan félsz.De ha pld. rossz felvételit írtál,vagy rossz a hozott pontszámod,attól még vehetnek fel,mert egy csomóan kiesnek előled.Szerintem megvárhatod,hogy ilyen pótfelvételit vagy mit hirdessenek ki.Ezt az igazgató hirdeti ki általában,de nem mindig szoktak ilyet.Elég gyakori,de nem általános.

ÉN IS KÖZÉPISKOLÁS LESZEK SZEPTEMBERBEN,én is félek,sok szerencsét neked,és kívánom hogy felvegyenek!

2010. ápr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
thx
2010. ápr. 21. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!