Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vélemények a Sztáv Zrt felnőtt...

Vélemények a Sztáv Zrt felnőttképzési intézményről?

Figyelt kérdés
Valaki elvégzett náluk valamilyen tanfolyamot?
2010. ápr. 21. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy senki nem tud semmit!!!
2013. febr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 white2 válasza:

Üdv!

Én a Veszprémi Sztáv felnöttképzőben végeztem mint cnc - forgácsoló.

A tanárok közül voltak olyanok akik tudtak, ergo volt valos tudásuk amit meg is osztottak velünk és azon voltak hogy mi is ténylegesen megtanuljuk,de sajnos volt olyan tanár is akit egyáltalán nem érdekelt hogy nekünk milyen tudásunk is lesz.

Olykor nagyon kaotikus állapotok uralkodtak, mindenki panaszkodott, többször nem volt áram, nem müködtek a pc, az eszterga, cnc gépek stb.

A csapat nagyon jo volt csak rosszul volt megszervezve az egész tanfolyam, és mindenki másra számitott - jobbra...

A modulzáró vizsgák kemények voltak, voltak akiket meg is huztak, a záróvizsgán is le kellett hogy tegyél az valamit asztalra.

Összeségében mindenkinek sikerült, kinek igy, kinek ugy, de ami a legfontosabb az némely tanár hozzá állásra volt, volt aki piásan jöt be tanitani, idebeteg volt, annyira tisztelettlenül beszélt mindenkivel, hogy az már megalázo volt, ezért be is panasszoltuk, de ez mit sem segitett.

A Veszprémi Sztáv felnöttképzöt semmi esetre sem ajánlom, bármit, bárhol, de komolyan csak ezt ne!

Remélem tudtam segiteni.

üdv

2013. máj. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nálunk rakás kaki az egész.nulla a szervezés az épp aktuális tanár pedig szinte nem tanít semmit.késnek a könyvek stb.NEM AJÁNLOM!
2013. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyibe került?
2016. nov. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!