Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 11-edik osztályban hogy lehet...

11-edik osztályban hogy lehet megoldani az iskolaváltást?

Figyelt kérdés
Nem érzem jól magam a jelenlegi sulimban. Most lettem tizedikes, és kíváncsi vagyok, hogyan tudnék átmenni máshova.

2016. szept. 3. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell 11.-ig várnod, szerintem már a jövő héten átmehetnél.

Beszélj a kiszemelt suli igazgatójával, pontosabban a szüleid, ha megvan a befogadó nyilatkozat, akkor annyi a dolgod , hogy a jelenlegi suli dirijéhez mégy és kiiratkozol.

Sokan váltanak sulit még az első héten is, ne várj még 1 évig, ha annyira rossz ott.

Jelenleg milyen suliba jársz és hová mennél át?

2016. szept. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy alapítványi suliba járok, csak az a bajom vele, hogy kevés a diák. És messze van a lakásunktól. Én a József Attila gimnáziumra gondoltam, mert az hozzánk közel van és azt olvastam hogy jó.
2016. szept. 4. 09:08
 3/4 A kérdező kommentje:
És kell különbözeti vizsgát tennem?
2016. szept. 4. 09:09
 4/4 A kérdező kommentje:
Még a Berzsenyibe mennékn, mert az apám tanított ott....csak sok tanár meg diák vándorolt oda tőlünk
2016. szept. 4. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!