Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 7. és 8. osztályban tényleg...

7. és 8. osztályban tényleg jobb lesz az osztályközösség?

Figyelt kérdés
Sokan mondják,hogy 5.,6.-ban még nem olyan jó az osztàlyközösség,viszont ez 7.-ben megváltozik!(most lesuek 7.-es)

2016. aug. 21. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, a 6. és a 7. osztály között senki nem kapcsol fel egy mágikus kapcsolót, ami +50%-kal megnöveli az osztályközösséget. Különböző osztályok tagjai különböző módon szocializálódnak, szoknak össze stb. Általában néhány jó osztálykirándulás jól összehozza a közösséget.
2016. aug. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az én osztályom 7.-ben kettévált..a lányok voltak a menők akik a fiúkkal is lógtak és voltak a stréberek.Aztén az év vége felé kibékültünk egymással,mert a tréberek nagyon akarták mi meg leszartuk.Az egyik lány összejött egy menő fiúval aztan 5hónap után szakítottak.Bárki aki beszélni mert a menő fiúval azt kiközösítettek..a lány végül egyedül maradt mi pedig nem értettük hogy miért kellett neki ezt csinálnia.A lényeg a lényeg nekünk inkáb rosszabb lett...Mert ez a kis történet 8. végére alakult ki teljesen és a lny akkor lett teljesen magányos.Persze a többiek összefogtak de csak a 8. év végére.
2016. aug. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk a hetedik azzal kezdődött, hogy 2. óra után szünetben az egyik lány ler-bancozta a másikat, a másik meg az mondta, "én még legalább sz-z vagyok", aztán kicsit megtépték egymást :D Vicces volt, úgy kellett őket szétszedni. Aztán fél évig nem is beszéltek.

Hetedikben kezdődött el a klikkesedés igazából. Mindenkinek más volt az érdeklődési köre. Lányok között voltak az "okos-szép-gazdag" lányok, meg a többi. Fiúk között meg érdekes volt a klikkesedés, látszólag mindenki jóban volt, amúgy volt 3 klikk, akik utálták egymást.

Nyolcadikra meg végképp beklikkesedett az osztály. Aki egyedül volt addig, az még jobban egyedül lett.

Szóval szerintem nem, inkább ekkor volt az, hogy már nem volt mindenki jóban.

Nyolcadik utolsó 2-3 hónapjára volt egy "jaj, de szeretünk mindenkit" időszak, de ennyi.

2016. aug. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2016. aug. 21. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!