Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki segítene nekem egy...

Valaki segítene nekem egy kérvényt írni?

Figyelt kérdés
A suliba kellene, le szeretném adni a kémia órákat mert nem szükséges érettségiznem belőle. Az igazgatónak kéne címezni.

2016. szept. 4. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem így működik.
2016. szept. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De igymukodik, szakmacsoport vezeto mondta h irjam meg a kervenyt es en reszemrol ennyit tudok tenni
2016. szept. 4. 12:33
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Ugráld körül 3x a háztömböt teliholdkor. Az is pont annyit segít.
2016. szept. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megfogalmazod, amit itt is leírtál, hogy nem szeretnéd leadni, mivel nem szükséges érettségizni belőle. Bár csodálkoznék, ha az igazgató rábólintana. Nekem is volt kémiám, nem érettségiztem belőle és még sok 10ezren sem.
2016. szept. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet azert nem ertheto mert nem irtam oda hogu ez fakultacio, emelt bioszt es kemiat tanulok de a kemiat mar elottem is leadtak paran ugyhogy le lehet adni, ez biztos.
2016. szept. 4. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!