Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az normális, ha ez a 12. évem...

Az normális, ha ez a 12. évem az iskolában, de még mindig rettegek az iskolától?

Figyelt kérdés
Úgyértem, hogy a nyáriszünet végét úgy fogom fel, mint valamilyen nyilvános kivégzést.

2016. szept. 6. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen az normális. De az nem hogy az iskola olyan hogy a tanuló nem érzi benne jól magát mert egyoldalúan csak a munkaadók érdekeinek kiszolgálása érdekében képez ki rabszolgákat.
2016. szept. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szerettem a sulimba járni. Nem tanulni! Csak bejárni.
2016. szept. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már egyetemista vagyok, és én se szeretem a sulikezdést, annak ellenére, hogy a mostani félévben pl. szuper tanárokhoz vettem fel órát, és lelkes vagyok a szakomat illetően. De azért a sulikezdés mégiscsak azt jelenti, hogy fel kell kelni időre, nincs annyi időm a hobbikra, ráadásul kollégista vagyok, szóval itt kell hagynom a családomat stb., szóval így se könnyű.
2016. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt névtelenül leírhatod pontosabban is hogy miért érzed kivégzésnek. Bár akik kijártunk pár iskolát úgyis sejtjük.

Én azt nem szerettem az iskolákban hogy nem az egyén boldogulása volt a fő cél. Hanem például a tanár csak a munkaadójának akart megfelelni, vagy az iskola a leendő munkaadók igényeinek. És munkatáborra vagy börtön hangulatra hasonlított az iskola. És nem utolsósorban az nem tetszett hogy a képzések nagy többsége nem sokat érő papírt ad, hanem ha valaki tényleg boldogulni akart az életben annak diploma után otthon önszorgalomból kellett megszereznie az értékes tudást.

2016. szept. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igazából ezt jó magam se tudom. Valamiért olyan mintha ilyen rabszolgatábor lenne. Meg szerintem a diákokat (főleg a fiatalabbakat) ösztönözni kéne atanulásra. MErt szerintem ezek a jegyek nem sokat érnek.
2016. szept. 6. 15:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk a középsuli tényleg rabszolgatábor XD Mondom úgy, hogy tanárnak készülök. Nyugi, az egyetem jobb :D És dologozni is jobb.
2016. szept. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!