Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van lehetosegem normalis (az...

Van lehetosegem normalis (az atlagnal kicsit jobb) iskolaban tovabb tanulni?

Figyelt kérdés

Most vagyok hetedikes, ezt az evet teljesen elszurtam, de nagyon. A feleves atlagom csak 4.2 lett, evvegere meg nem mindenbol zartak le de most valahogy igy allok: Magyar nyelv es irodalom egybe van: 4

Tortenelem: ketes, de ha a dolgozatom otos lett megleszek harmas ha csak negyes akkor kettes leszek

Angol:5

Matek:5

Fizika:5

Kemia:3

Biologia:4

Foldrajz: vagy negyes vagy otos

Enek:5

Rajz:5

Testneveles:4

Informatika:4-5

Technika:5

Erkolcstan:5


Szerintetek ha a jovo evi atlagomat(felev, evvege)felhozom 4,5 fole akkor lehetseges hogy elmenjek egy kicsit jobb iskolaba? Ebben az evben nagyon lusta voltam, soha nem tanultam orara, ezert lett ilyen rossz az atlagom is. Tudom hogy ha tanulok sokkal jobbra is kepes vagyok, de nagyon sok minden fugg a felvetelitol is igaz?

Van meg eselyem?

Ti milyen iskolat ajanlanatok? Ha nem tudok javitani es marad ennyi, akkor milyen iskolaknal van eselyem?


2014. jún. 10. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:
A jegyek mindig csak felet számítanak, ott lesz még a felvételi rész is. Ott kell majd remekelni és akkor bárhova bekerülhetsz.
2014. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!