Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni egyetemről pár...

Debreceni egyetemről pár információ?

Figyelt kérdés

Nagyon kiakasztó, de semmit, tényleg semmit nem tudok, amit kéne tudnom, és nemsokára indul a tanulás..


Először is, mi az a regisztrációs hét? Pontosan mit takar ez? (Sehol, semmi infó)

Holnap lesz a beiratkozás, semmit sem tudok a tárgyfelvételről. Azt se, hogy hogy kezdjek neki. Sehol egy útmutató, emailre se küldtek semmit.

Elvileg van órarend, fix időpontokkal azonban van szabadon választható is, azzal csak kezdeni kéne valamit.. mármint felvenni valamelyiket.

Teljesen káosz... (persze a sok hülye sallang üzenet jön, sportolásról, meg bulikról)



#egyetem #Debrecen #egy nagy szar a szervezettség.
2016. szept. 6. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A regisztrációs héten lesz a tárgyfelvétel, arról majd a Neptunban küldenek üzenetet, hogy pontosan mikor. És holnap a beiratkozás után fognak tájékoztatót tartani arról, hogy hogyan is működik. Az e-mailedre pedig biztosan válaszolni fognak, de most nyilván nagyon le vannak terhelve az ügyintézők, nekem is 2 nap után jött válasz.
2016. szept. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Végre, komolyan mondom, már most többet mondtál, mint eddig az egyetem összesen! :)

Erről a tájékoztatóról engem nem is értesítettek.

Ahogy megtudok valamit, újra van 10 kérdésem. Egyre jobb. Eléggé fura mostmár tényleg. :D

2016. szept. 6. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Hivatalos tájékoztatást én sem kaptam, csak hallottam dolgokat innen-onnan... Úgy tűnik, hozzá kell szoknunk, hogy a Facebook-csoportból hamarabb tudunk meg dolgokat, mint az egyetem honlapjáról :D
2016. szept. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jah.. hát nálunk a fb csoport is néma xD
2016. szept. 7. 06:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen szakon vagy? Úgy könnyebben tudnánk segíteni. :) Mert pl. nekünk a tanáris tárgyfelvétel másabb, mint egy pszichológus hallgatóé.
2016. szept. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!