Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol lehet lefoglalni péntek...

Hol lehet lefoglalni péntek estékre szobát a Szegedi Egyetem közelében, levelezős ttik-s hallgató vagyok?

Figyelt kérdés
Ha van valakinek tapasztalata, tudna olyan oldalt mondani amit már esetleg ismer és használta akkor szívesen veszem. Mivel levelezős vagyok, így szombaton és pénteken vannak óráim. Hány nappal előbb kell lefoglalni?

2016. szept. 7. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
jaj, de hosszú lesz nekünk az az idő, mire te diplomát kapsz :( Ne haragudj, de lassan azt is itt kérdezed meg, milyen papírzsepit vegyél, felnőtt ember vagy, dolgozol, egyetemre jársz, kapd már össze magad és ne kérdezgess naponta valamit :(
2016. szept. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jövőre remélem majd én válaszolhatok.
2016. szept. 7. 20:51
 3/3 anonim válasza:
Airbnb
2016. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!