Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Neptun miért mutat minden...

A Neptun miért mutat minden héten péntek-szombaton tanórát, amikor csak kéthetente kell járni levelezőn?

Figyelt kérdés
A naptár minden héten mutatja a felvett tantárgyaim óráit. Ez normális, vagy hogy van? Csak kéthetente kell járni, és van, hogy csak egy óra van adott nap. Később kialakul normálisan, vagy küldenek értesítőt, mikor kell menni nekem konzultációra, vagy hogy van?

2016. szept. 2. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sok helyen tapasztaltam, hogy a tanárok egyszerűen képtelenek használni a neptunt, és nem bírják beállítani, hogy normálisan jelenjenek meg az órák az órarendben. Gondolom itt is ez lehet...
2016. szept. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is írt két órát a Neptun mikor még el sem kezdődött a suli.. :D
2016. szept. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez mekkora már, már kiírta normálisan, de nemcsak kéthetente van órám, hanem a normális kéthetente való óráimat követő héten pénteken is be kell mennem 6-8. ig valami gagyi tantárgy miatt. Ezt hogy???? Nem értem miért nem bírták arra a hétvégére időzíteni, amikor van a rendes konzultáció péntek szombaton.
2016. szept. 7. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!