Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ennyire...

Hogy lehet valaki ennyire béna tanár létére? Egyszerűen életképtelen

Figyelt kérdés
Na szóval holnap megyünk osztálykirándulásra, és úgy volt hogy egy tök jó panzióba megyünk...ehhez képest reggel közölte velünk az osztályfőnök, hogy nem lesz szállás, vagyis lesz de sátorozni fogunk...Ezzel nem is lenne semmi gond, DE éjjel jó ha lesz 10 fok (engem nem zavar, de lányoknak nem hiszem hogy tetszeni fog, meg jól megbetegszünk), meg már kifizettük neki a panzió árát, fejenként 15e forint...még ezzel se lenne nagy gond...de az a legdühítőbb hogy olyan kishitű, összeszedetlen és ezzel velünk tol ki...Mit gondolt? Hogy felhívja a szállást 2 nappal előtte és majd minden tuti lesz? Vagy mit? Amúgy ő egy női matek/fizika tanár...azt hinné az ember hogy mennyire okoks meg összeszedett, de nem....Én értem hogy azt akarja hogy minél olcsóbban meg lehessen valósítani meg minden, de akkor miért nem nyárra szervezi ezt?!
2016. szept. 7. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Részben az ilyen "tanár létére" tipusú megjegyzések miatt undorodtam ettől a szakmától, és hagytam ott, mert ha valaki tanár, akkor már mindenki magasabbra teszi a lécet vele szemben, és persze minden téren meg kell felelni.


De visszakérdezhetnék: Ti hogy nyelhetitek, hogy a semmire fizettetek? Miért nem mondtok egyszerűen nemet?

2016. szept. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nade honnan lesz sátor?

(Mindenki visz vagy hogy?)

2016. szept. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondjátok neki, hogy most már maradjon a panzió

(ha be lett fizetve) Meg nincs mindenkinek sátra

2016. szept. 8. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!