Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hetvenezer forint havonta nem...

Hetvenezer forint havonta nem sok egy egyetemistának?

Figyelt kérdés
van egy gyerek akinek ennyi pénzt utalnak a szülei... ti mennyit kaptok kedves egyetemisták?

2016. szept. 4. 23:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Én 82-t keresek... :) (3*8 óra) Szülőktől nem kapok semmit.


Amúgy attól függ, lakás/koli benne van-e, meg van-e még valami plusz költsége. Ha csak kajára kell, azt ennél jóval olcsóbban is meg lehet oldani.

2016. szept. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
26 ezer + rezsi az albérlet
2016. szept. 4. 23:15
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még kevés is.
2016. szept. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyit tud belőle félretenni, és persze mennyire él nagylábon. Ha hetente fekvehányós bulit tart, akkor kevés. Ha mérsékelten él és nem dorbézolja el/nem költi hülyeségekre, akkor éppenséggel elég lehet.
2016. szept. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ehhez dorbézolni, napi 3x rendesen enni se fér bele a büdzsébe.
2016. szept. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Carragher_x ***** válasza:
100%
Szóval szűk 40ezer forintja van minden hónapban háztartási/tisztálkodó szerekre, bérletre, kajára és szórakozásra? Hát ez minden, csak nem a "sok" kategória:)
2016. szept. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondtam, hogy sok, nyilván nem lesz belőle dagobert-bácsi. Ha mértékletesen él, akkor speciel elég lehet, mondjuk ez környezetfüggő is. Budapesten nyilván minden többe kerül.
2016. szept. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Carragher_x ***** válasza:
100%

"Nem azt mondtam, hogy sok"

Nem is neked írtam, hanem a kérdezőnek, akinek így szól a kérdése:

"Hetvenezer forint havonta nem sok egy egyetemistának?"

:)

2016. szept. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
34%
Én 35.000Ft-ot kapok 1 hónapra, abból 22.000 a koli, és 2 hetente megyünk bulizni is, szóval szerintem nagyon sok. 😃
2016. szept. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
Az az ő dolga, hogy mennyit kap. Nem hiszem, hogy rálátsz a családi ügyeikre. Mint ahogy mondták, van, akinek ez kevés, nekem elég havi 5k, mert kaját hozok otthonról, koli olcsó, BKV meg ingyenes nekem. De mi van, ha a szülei így támogatják, hogy majd amikor befejezi az egyetemet, legyen pénze talpra állni. Nem biztos, hogy ami az alapvető költségeken túl marad neki, azt mindet elkölti felesleges dolgokra. Ha takarékos, és félrerakja, akkor nincs baj vele.
2016. szept. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!