Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy készüljek az iskolán...

Hogy készüljek az iskolán kívül a kémia érettségire?

Figyelt kérdés
Ma volt az első fakultációs óra, ahol kaptunk egy érettségi lapot, amit ki kellett (volna) rendesen töltenünk. Én nem tudtam megcsinálni sok mindent és ebből erősen arra következtethetek, hogy az emelt szintű érettségi elérhetetlen egyenlőre. Viszont szeretnék itthon készülni, minél többet. Azt szeretném kérdezni, hogy ismer-e valaki oldalakat, ahol vannak gyakorló feladatok és magyarázat, hogy mi miért van úgy, ahogy. Nagyon nagy szükségem lenne a segítségre, hogy a következő órán már úgy érezhessem, hogy tudok haladni.

2016. szept. 8. 03:22
 1/2 E1992 ***** válasza:
46%
Írtam privát üzenetet.
2016. szept. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez engem is erdekelne!
2016. nov. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!