Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mennyit tanultok naponta az...

Mennyit tanultok naponta az emeltszintű biologia erettsegire?

Figyelt kérdés
Milyen időbeosztással tanultok? Egy nap kb. mennyit tanultok? Iskola mellet hogy osszatok be az idot ugy , hogy mindenre jusson???

2016. máj. 20. 20:20
 1/1 enes ***** válasza:
83%
En az orvosira keszulok, tehat a biologiat es a kemiat is napi szinten tanulom. Biologiabol van egy teljes konyvsorozatom, (a tanaromtol kaptam) Olah Zsuzsa- Biologia 10./11./12. Nyar elejen kezdtem, gondoltam atismetelek mindent ujra, most tartok a masodik konyv felenel. Minden nap tiz oldalt jegyzetelek ki es tanulok meg. Kemiabol pedig van nehany oktatocsomagom, (ezt is a tanaromtol kaptam) ugyanugy ismetles celjabol, nyaron kezdtem, minden nap tiz oldal es most tartok tobb, mint a felenel. Napi szinten tobb orat tanulok, ahogy az idom engedi, korulbelul..4-5 orat. Az idobeosztas az valtozo, de altalaban felkelek, reggelizem tanulok 1-2 orat utana pihenek, majd ismet tanulok. A kemiat es a biologiat is a kedvem szerint szoktam valtogatni, tehat ha mar kesz vagyok a sok biologiatol, akkor egy kis kemia pihenes. :) Remelem segitettem, ha van kerdesed, akkor nyugodtan tedd fel!
2016. júl. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!