Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek:bejárós vagy...

Mit tegyek:bejárós vagy kollégista legyek?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a kollégiumot,sőt utálom.Csúnya,koszos,rossz az ágy amitől fáj a hátam,nem tudok aludni csak kb 3órát,a kaja ehetetlen,szobatársaim nagyon rosszak.Mindennap sírva kelek és "alszok" el.Bejárósságot anyum nem engedi mert hogy sok lenne az a napi 1-1óra utazás.5kor kéne kelnem hogy elérjem a fél 7es buszt haza meg a 13:55busszal mennek és kb 3ra lennék ott

2016. szept. 8. 07:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Pár dolog:

-az ágyat, vagy legalább a matracot le lehet cserélni

-átmehetsz egy másik kollégiumba, ha van a környéken, de minimum egy másik szobába.

-vihetsz magaddal kaját, ha van konyha süthetsz és főzhetsz is. Nem vagy köteles a kollégiumban enni.


Viszont, ha csak ilyen 5-6 órád van (ha 13:55-kor simán el is éred a buszt) akkor annyira nem vészes.

Nekem pl. több, mint 1,5 óra az út. És 7 óráim vannak +0.

2016. szept. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Napi egy-egy óra utazás az semmi. Én másfél órára laktam a sulitól, és meg se kottyant. Hasznosan is el lehet tölteni az időt, de pihenni is lehet az úton, ha épp ahhoz van kedved.

Én mindenképp megbeszélném Anyámmal, hogy bejárós legyek. (Persze, hogy számodra milyen nehéz lenne az 5-ös kelés, főleg télen, hidegben, sötétben, azt te tudod, de meg lehet szokni - igaz, ennyi erővel a kolit is meg lehet szokni...)

2016. szept. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!