Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány órát hagyhatok ki egyetem...

Hány órát hagyhatok ki egyetemen? Ebből baj lehet?

Figyelt kérdés

Van egy diákmunka, 900 nettó/óra, de kb 4 napos oktatás van, és már most tudom, hogy jövőhét kedden vagy suliba megyek, vagy az oktatásra, és életem első közgazd. óráját kihagynám... (csak 1 óráról maradnék le jelenleg, és nem gyakorlati óra) Az a baj, hogy nagyon kell a pénz, és igazából a munkahely cseszte el, hogy idáig húzta a dolgot, de tulajdonképpen ezen a megélhetésem (is) múlna, viszont rosszul érzem magam, hogy egy tanár legeslegelső órájára nem mennék be így a tájékoztatásról meg mindenről lemaradok. Ti mit tennétek a helyemben? :(

Az oktatáson kívül nem menne a suli rovására a munka, mert csak hétvégén van.



2016. szept. 9. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Fb csoportba megkérded, hogy milyen fontos infók hangoztak el, mert nem tudtál ott lenni. Valaki tuti leírja. :)
2016. szept. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az előadás nem kötelező, gyakorlatnál is szoktak adni 2-3 hiányzási lehetőséget

szóval ha ez csak egyszeri dolog, abszolút semmi problémád nem lesz belőle

majd kérd meg egy ismerősödet, hogy majd küldje el a jegyzetét és akkor nem maradsz le semmiről

2016. szept. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Én is arra gondoltam hogy megkérek valakit, hogy mondja el mi volt. Csak persze előre beparázom magam, hogy hoz katalógust, és kipécéz magának mert az első órán már nem voltam ott...
2016. szept. 9. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!