Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van még egy olyan ember a...

Van még egy olyan ember a Debreceni Egyetemen, aki egyedül ment? Az a helyzet, hogy már másodéves vagyok, és nem sikerült barátokat szereznem. Van még valaki, aki hasonló helyzetben van?

Figyelt kérdés
Debreceni Egyetem Agrár Tudományi területén vagyok, gazdálkodás és menedzsment FOSZ képzésen vagyok, 23 éves lány. Első évben egyedül jelentkeztem, a barátnőim Nyíregyházára, illetve Budapestre mentek továbbtanulni, de nem sikerült egyetlen emberrel sem megismerkednem.
2016. szept. 8. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Most kezdem, (tegnap voltam beiratkozni).

Hogy érted, hogy egyedül ment? Mármint úgy, hogy nem ismert senkit?

A szakomról én sem ismerek senkit, de azért eléggé sok program van amin lehet ismerkedni. Talán ide tartozik a lelkész srác által meghirdetett sima beszélgetés is!:D

2016. szept. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos, nem sajnos nem szeretek bulizni, így a lehetőségeim jóval alacsonyabbak. Nem hallottam még ilyen lelkész beszélgetés dologról, mesélnél róla?
2016. szept. 8. 11:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Pl én.
2016. szept. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó hely az az egyetem ,oda készülök?
2020. aug. 31. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!