Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kihez fordulhatok ilyen...

Kihez fordulhatok ilyen esetben? Az egyetemen akadályozzák, hogy folytassam tanulmányaimat.

Figyelt kérdés
Megteheti azt egy tanszékvezető, hogy nem hirdet meg egy számomra kötelezően elvégzendő tárgyat őszi félévben, mondván ezt csak tavasszal hirdeti meg, ugyanis akkor lesz tanár, aki megtartja az órát. Azt mondta, ha találok tanárt, aki megtartja nekem az órát, meghirdeti. Én találtam, de ő még ezek után se akarja meghirdetni. Viszont így nem tudom folytatni a sulit mert az összes tárgy erre az egy tárgyra épül.
2016. szept. 9. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mondhatja.
2016. szept. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na de milyen alapon?
2016. szept. 9. 12:56
 3/3 Esteyn válasza:
Nálunk (levelezőn) úgy kellett megoldani, hogy be kellett nyújtani egy kérelmet az egyéni tanrendről a dékáni hivatalvezetőnek. Beszélj a tanulmányi ügyintéződdel erről, ne a tankszékvezetővel, ő valószínűleg segíteni fog.
2016. szept. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!