Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan készüljek fel emelt...

Hogyan készüljek fel emelt társadalomismeret érettségire?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Idén fogok társadalomismeretből emelt szinten érettségizni. Kérlek segítsetek már, hogy ti hogyan készültetek fel, miből tanultatok rá stb.


Előre is köszönöm!



2016. szept. 10. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen iskolába jársz?
2016. szept. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sima gimnáziumba. Miért?
2016. szept. 10. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van ott társadalomismeret tanár akkor járj hozzá felkészülni. Ha nincs akkor tanuld meg a társ.ism. emelt tételeket, az nagyjából lefed mindent, továbbá tudom ajánlani Andorka, Bevezetés a szociológiába könyvét. Az emelt társ.ism-ben ezen kívül ugye választani kell gazdasági ismeretek v pszichológia részt. Ezekre nem tudom ,hogy van-e lehetőséged valahogy felkészülni.
2016. szept. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A könyveket köszönöm,a többit gondoltam, csak tanár nincs, tételeim sincsenek. Ezért szeretnék a tételekhez segítséget kérni.
2016. szept. 13. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha dobsz privátot , tudok küldeni tételeket! :)
2016. szept. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!