Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen még szokott lenni...

Egyetemen még szokott lenni piszkálódás?

Figyelt kérdés
Olyan mint általánosban vagy gimiben, hogy valakire rászállak és rendszeresen bántják?

2016. szept. 11. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nem.
2016. szept. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Felnőtt emberek járnak oda, biztos lesz olyan, aki nem szimpatikus, de terrorizálásról én sose hallottam.
2016. szept. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ott már felnőttek, és relatíve intelligensek az emberek, akit nem bírnak, azt kerülik.
2016. szept. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég volt egy kérdés, hogy koliban mindig szopatak egy vörhenyest, szóval előfordul.

Meg ha nagyon retardált vagy és erőszakosan nyomod a hülyeségeid akkor lehet megbánod

2016. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van, de nagyon ritka. Főleg mivel össze-vissza folyamatosan más emberekkel van közös órád nagyon ki kell tűnni valamivel és rossz értelemben, hogy piszkáljanak. Ez is nagyjából annyiban merül ki, hogy akkor tesznek pár megjegyzést a folyosón. Nem nagyon szemelnek ki egy embert és azt se lehet mondani, hogy igazán bántanák. Kb. néhány rosszindulatú beszólás és annyi, de ehhez is nagyon kiemelkedően irritáló/bunkó embernek kell lenni.
2016. szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Aki békében és rendben van önmagával az nem bántja a másik embert. Minden(!) bántó megnyilvánulás a saját belső konfliktusunk másikra való kivetülése.


Én éppen ezért nem haragszom már senkire, ha bánt, mert tudom, hogy nem rólam szól.

2016. szept. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

@6 Magyarul te tökéletes vagy mindenki más retardált mikor leszól téged.


Hát ez is egy életfelfogás, de...

2016. szept. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6os vagyok, korántsem tökéletes. Nekem is vannak hibáim, magam is tévedek.

Estem már neki más embernem én is, de utólag mindig rájöttem, hogy bennem volt a káosz.

És továbbra is határozottan az a véleményem és tényszerű, hogy ellenvéleményt, egyet nem értést, vitát, kritikát lehet udvariasan és úgy közölni, hogy nem bántjuk meg a másikat. És aki bánt az nincs rendben belül.

2016. szept. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!