Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is feltűnt hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is feltűnt hogyha egy férfi különböző jelzőkkel "minősíti" a nőt akkor tetszik neki?

Figyelt kérdés
Többször észrevettem már hogyha egy férfi különböző jelzőkkel illeti a nőt akkor valójában tetszik neki.Ez már az óvodában elkezdődik amikor a kisfiú meghúzza a kislány haját vagy fellöki,de valójában a szerelmének tart. Az általános iskolákban ugyanez a helyzet. Mindig a legjobb csaj kapja a kritikát. A munkahelyemen és baráti társaságomban ugyanez feltűnt.Munkahely: adott egy családos férfi és egy családos nő. Mindketten művészlelkek és elég szétszórtak,szórakozottak,de kimagasló teljesítményük van. A férfi mindig piszkálja a nőt valamivel,valami kis apró beszólással a nő kiborul,jön egy kis vita majd a férfi is felpörgeti az agyát és aztán egy jót nevetnek mintha mi sem történt volna.Viszont érezhető a levegőben hogy "forr" valami,valami különös és megfogalmazhatatlan. Az ilyen rokon lelkek akik tüzesek,temperamentumosak és lelkileg elég rapszodikusak később összejönnek vagy megutálják egymást? Tud valaki hasonló példát mondani a környezetéből? Tehát olyan embereket akik egyszerre szeretik és utálják egymást,ahol mindig kritizálják egymást stb.

2016. jún. 2. 16:21
1 2
 1/11 Sunshinedoll ***** válasza:
65%

Pont az ilyen hülye mentalitás az, ami miatt a nők nem tudnak a bántalmazó féltől elszakadni. Mert kiskorukban a barom anyuka-apuka beléjük traktálta, hogy ha egy fiú/férfi bántja, akkor biztosan szereti is, és mint látható, vannak, akik felnőttként is ebben a tévképzetben élnek.


Az égvilágon semmi közöm nem akarom hogy legyen olyan pasihoz, aki a szeretetét agresszióval vagy bántalmazással vagy folyamatos piszkálódással fejezi ki, kösz.

Ha egy férfi gyökér veled, az nem jelenti azt, hogy szeret, vagy tetszel neki.

2016. jún. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Kinek a pap, kinek a papné. Nekem ez a viselkedés már az óvodában se jött be, felnőttként meg pláne.
2016. jún. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Ja. Ott lesz valami. Egy idő után viszont az apró hibák amik miatt csesztették egymást egyre súlyosabbnak fognak tűnni, és megutálják egymást. Egyébként én szeretem az ilyen kapcsolatokat. Mint Al és Peggy.
2016. jún. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van benne valami, mert ezeket már magamon is észrevettem. De ez nemtől független!


A férfiak szokták kritizálni azokat a nőket, akiket úgy érzik nem kaphatnak meg. A nők szokták kritizálni azokat a férfiakat, akiket úgy érzik nem kaphatnak meg.

A férfiak szokták kritizálni azokat a férfiakat, akikre irigykednek. A nők szokták kritizálni azokat a nőket, akikre irigykednek.


Pl ülök a buszon. Felszáll egy srác. Vagy arra gondolok, hogy "mekkora szerencsétlen ez" vagy arra hogy "milyen hülye haja/ruhája/stb" van. De ha ez utóbbira gondolok, akkor legtöbbször csak mélyen legbelül az jár a fejemben, hogy lehet ő sikeresebb a nőknél mint én.


Ugyanez a nagyon szép arcú nőknél vagy pláza-/partipics-.áknál is így van, hogy mindig valami rosszat gondolok róluk. De azért is, mert van bennem némi szégyenlősség és félelem, hogy én ilyen lányokat úgy sem tudnék magamnak megszerezni, ilyen lány úgy sem tudna engem szeretni.

Ennyi.

2016. jún. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Na de persze nem azt mondom, hogy az életben ha bárkit kritizálunk akkor irigyek vagyunk rá, mert nem erre gondoltam.
2016. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Engedelmetekkel, én külön szedném ezt a kérdést az agresszió és bántalmazástól.


Férfi vagyok, és igen szoktam piszkálni,heccelni egyszóval húzni az agyát annak aki nekem szimpatikus. Egyúttal ha látom rajta hogy neki ez megterhelő, akkor abbahagyom és/vagy jelzem neki hogy nem bántásból mondom, hanem csak hogy érezze a figyelmet:).


Mire kell gondolni például?

Előfordul, hogy rosszul ejtünk egy szót vagy például valaki viccesen ejt ki egy szót:).

Lámpával, ajtóval tipikus a kapcsolja/oltja/zárja hármas, és járástól függően sok variánsa van még ami vicces lehet.


Az ilyeneket megjegyzem mindig a másiknak, és néha cukkolom is.:)

Ez persze oda-vissza működik, veszem a poént ha engem javítanak ki, mert úgy jogos.


Nyilván van ennek egy határa, amit nem szabad átlépni, mert elmegy az egész taplóságba. Meg vannak akik háklisak erre, és őket sem jó dolog cukkolni.


De alapvetően ez szerintem nem meríti ki az agresszió fogalmát kedves első:).

2016. jún. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%

#1nek igaza van, már gyerekkortól az van, hogy mikor a kisfiú jól meghúzgálja a kislány haját, a szülők ahelyett, hogy normális emberhez méltóan megszidnák érte, inkább összemosolyognak, és azt mondják a lánynak, hogy ez van, azért csinálja ez, mert szeret.

Még csak azt sem lehet mondani, hogy az ilyen piszkálódó pasiknak nem nőtt be a fejük lágya, mert nem ez a helyzet: olyan felnőttek lettek, amilyennek az idióta szüleik nevelték őket.


Nem léphetnénk végre túl ezen az idióta trenden?

2016. jún. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,főleg neked utolsó. Nem rólam van szó,hanem 2 munkatársamról.Egy nyomdában dolgozunk és a nő is és a férfi is kimagasló a munkában,viszont amennyire jók,annyira furcsák is. A nő feltűnően dekoratív(olyan igazi macskatípus) a férfi pedig egy vagány,szókimondó.Mindketten elég elvarázsoltak és eszméletlenül rapszodikusak. A férfi húzza a nő agyát,a nő hisztizik egyik pillanatban a másik pillanatban jó minden. Van amikor úgy egymásnak ugranak hogy b+elés megy, feszkó van, de pár perc múlva mintha nem történt volna semmi. Egyszer jó kedvük van,másszor szinte depisek.Nagyon érdekes jelenség és a többi munkatárssal azt beszéljük hogy vajon mi sül ki ebből?! Szerintem a férfinek tetszik a nő és a nőnek is a férfi. Érezhető a feszültség a levegőben. Nagyon kíváncsi leszek hogy összejönnek vagy megreked ez az egész történet itt a heccelésen.

A bántalmazást én is kizárom és ahogy írtam hogy az ilyesmi az óviban elkezdődik azt értettem hogy sok esetben a férfiak úgy mutatják ki a "szerelmüket,érzéseiket" ha a kiszemelt nőt kritizálják vagyis felhívják magukra a figyelmet,mert aki kritizál az kitűnik a többi ember közül, a másik fél akarva-akaratlanul figyel rá,tehát a férfi központba helyezi magát.Remélem érthetően írtam le.

Én egyébként 26 vagyok.

A művészlélek munkatársaim a harmincas éveikben járnak.

2016. jún. 2. 17:54
 9/11 A kérdező kommentje:
közben jött egy újabb válasz,szóval a 17:39-nek értettem hogy utolsó.
2016. jún. 2. 17:55
 10/11 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten utálom ezt...


Nemrégiben ismerkedtem egy pasival. Ő minősített engem állandóan és különféle jelzőket aggatott rám. Hozzáteszem úgy, hogy alig ismert.

Nekem nagyon nem tetszik a dolog.

Szerintem egy felnőtt ember tudja már máshogy kifejezni a tetszését, adott esetben a nem tetszését.

2016. jún. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!