Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A magánegyetemeknek miért van...

A magánegyetemeknek miért van rossz megítélése?

Figyelt kérdés

Az a sztereotípia él mindenkiben, hogy a magánegyetem újgazdag fiatalok gyűjtőhelye, ahol csak fizetni kell és átengedik mindenből az embert.


Pedig, egyáltalán nem igaz.

A volt főnököm az IBS-re járt.Dolgozott külföldön is évekig, most itthon dolgozik és menedzseri pozícióban.



Én pedig a Metropolitanra járok, ami szintén magánegyetem.Bizony, kell tanulni, vannak követelmények, nem engednek csak úgy át.

Viszont, ezaz iskola nagyon modern, szinte már futurisztikus.

Sok állami egyetem, még Budapesten is úgy néz ki,mint egy lepukkant szakközépiskola.


Emellett, a Metropolitan nagyon gyakorlatias.

Közgázosoknak is van duális képzés, az országban talán egyedül.Olyan mutiknál folyik a duális, mint a Penny vagy az OTP.Elég jó referenciák.



2016. szept. 12. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hányszor kérdezed még meg?

Ha ennyit kérdezed, te is sejthetsz valamit.

2016. szept. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem általában a magánegyetemek megítélése rossz, hanem egyes maganegyetemeké. Pl. az IBS-é nem véletlenül rossz, a GDF-é sem. De pl. a Bojár féle Aquincum Institute of Technology is draga, mégsem mondja senki sem, hogy rossz lenne, ahogy a CEU-ra sem.
2016. szept. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kész zseni lehetett az a marketinges a Metropolitanon, aki kitalálta, hogy gyakorin kell promózni.
2016. szept. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Metropolitant meg a közgazdászképzést egy mondatban említeni...
2016. szept. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!