Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakma illene hozzám?...

Milyen szakma illene hozzám? A leírtak alapján esetleg tudnátok ötletet adni?

Figyelt kérdés
Szeretném végre kitalálni,hogy mi szeretnék lenni ha nagy leszek,de semmi nem jut az eszembe.Sok embertől hallok már konkrét célokat,és nekem még fogalmam sincs.Lány vagyok,szeretem a divatot(bár ez nem nagy dolog,sokan szeretik:D) és a nyelveket.Angolt emelt óraszámban tanulok,és szeretnék minél több nyelven megtanulni.Sok helyre el szeretnék ezáltal jutni,a világon mindenhol ismerősöket szerezni.Tudom,nagy álmok,meg ezt mindenki akarja,de esetleg ha valakinek van ötlete kérem ossza meg,fontos lenne!Köszönöm.(vagy csak szakmákat amik jók)

2016. szept. 13. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jól megy az idegennyelv,akkor mehetsz tolmácsnak,vagy külföldre idegenvezetőnek,modellügynökség,stb.
2016. szept. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Modellkedni nagggyon szeretnék de sajnos csak 168 centi vagyok,és 173 minimumos határ:c Bár lehet hogy még növök,de erre nem sok esélyt látok..köszi az ötletet!:)
2016. szept. 13. 20:00
 3/6 anonim válasza:
Esetleg légiutas kísérő is lehetnél
2016. szept. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Idegenvezető

Külkereskedelmi képviselő/ügyintéző/menedzser stb.

Tolmács, fordító

Divattervező

Stylist

Sminkes, kozmetikus

(Divat)magazinnál újságíró

2016. szept. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Angol-rajz szakos tanár

Idegenvezető

Tárlatvezető

Divattervező

2016. szept. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Gépész
2016. szept. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!