Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Beiratkoztam oktatóhoz vezetni...

NagyTibirka kérdése:

Beiratkoztam oktatóhoz vezetni de nagyon nem jön össze az összhang?

Figyelt kérdés
Az oktató egy idősebb ember volt közel nyugdij korhoz rendkivül türelmetlen alak,vezetés közbe még cseszeget röhög rajtad,kérdezni nem lehet semmit tőle mert vagy nem válaszol vagy annyit mond hogy te az elméleti kurzuson nem tanultál semmit?Nagyon nem egyeztünk az oktatóval már első 20 perc után bevitt a város központjába ha valamit meg elrontottam már megint szivatott,meg ideges lett.Emiatt ott is hagytam egész egyszeruen ha nem olyan megy oda hozzá aki tud vezetni nem boldogul vele.Az egyik ismerősöm kicsit szóvátette hogy ezt nem igy kéne és kapott egy pofont. 18 éves vagyok 12.osztályos most fogok érettségizni,fontos lenne hogy bejussak az egyetemre mert Magyarországra át szeretnék menni tanulni,és nem tudom azt megcsinálni hogy 4x egy héten elmegyek vagy elméleti kurzus vagy vezetni hazamegyek késő délután és nemtudok koncentrálni semmire mert csak az oktató sértései jutnak eszembe meg hogy mivel tartsam magam ébren hogy el ne aludjak,semmi energiám nem maradt az érettségi készülésre.Gáz ha nem teszem le most 18 évesen a jogist hanem mondjuk 20-21 évesen valamelyk nyáron az egyetm közbe,bénának fognak tartani emiatt?
2016. szept. 16. 15:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Esetleg nyárára lett volna jó de akkor se olyan surgős azért de jó ha megvan,most tanév közbe se időm se kedvem furikázni.Mivel Romániai vagyok itt később van vége az évnek magyarba meg hamar kezdődik igy maradna 1 hónap mire minden herce hurcának vége lenne ezért gondoltam hogy legközelebb csak az első egyetemi év után tenném le mert most tényleg nem tudom folytatni ugy az okatóm miatt is meg sok energiát és időt elvesz tőlem ez ha most csinálom.
2016. szept. 16. 16:02
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért nem mész el másik oktatóhoz? Van belőle rengeteg.

Amúgy én 28 éves fejjel tettem le a jogosítványt munka és gyerek mellett. Nem volt könnyű, de megoldottam. És senki nem nézett bénának. A bátyám közel a 40-hez rakta le. És akkor mi van?:) Akkor csinálod meg, amikor neked megfelel. Valakinek éppen felnőtt korára jön össze a jogosítvány ára, így huszonéves fejjel csinálja meg önerőből. Nem gondolnám, hogy bárki is lenézné őket.

2016. szept. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elmegyek mas oktatohoz csak nem idén hanem jövőre vagy azután
2016. szept. 16. 16:17
 4/4 anonim válasza:
Próbálj meg másik oktatót kérni,ha lehetséges vagy majd jövőre leteszed.
2016. szept. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!