Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani törihez...

Tudtok ajánlani törihez tippeket? Egyszerűen sehogy se tudom hogy tanuljak meg egy leckét.

Figyelt kérdés
Történelem,Tanulás

2016. szept. 18. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Én általánosban utáltam a törit, most 11.-es vagyok, és ez a kedvenc tantárgyam.:D Aztán így lettem 5-ös belőle.De nem is tudom, egyszerűen csak elkezdett érdekelni.

Ugye adott egy téma, próbáld meg beleképzelni magad, alakíts ki véleményt magadban bármiről vagy bárkiről, így sokkal könnyebb lesz megjegyezni.

És ami szerintem nagyon fontos, hogy ne gépiesen próbáld meg bemagolni az anyagot, így nem csoda, ha valaki azt nem érti meg, miről is van szó. Érteni kell, hogy mi milyen hatással volt a világra, hogyan alakult a társadalom, melyik törvényével mi volt a célja a királyoknak stbstb.

Szerintem ha kíváncsisággal ülsz neki tanulni, menni fog.:)

2016. szept. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt sem érti meg*:D
2016. szept. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :D
2016. szept. 18. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!