Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyszerűen nem tudom eldönteni...

Egyszerűen nem tudom eldönteni hogy mivel szeretnék foglalkozni, és egyáltalán hova mit tanuljak?

Figyelt kérdés

Alapvető lenne igen, hogy tudnom kéne, de nem. Szép vagyok (hogy ne legyek beképzelt vagy túl magabiztos, mások szerint legyek szép. ), intelligens is, szóval lényegében mindent megtudnék oldani csinálni amit egy emberleány megtud, sőt nagyon szépen rajzolok festek, de ahhoz kapcsolódó munkáknak nem hiszem hogy nagy jövője lenne, mármint a művészet.Kénytelen leszek valahova beiratkozni,úgy hogy nem igazán lesz kedvem ahhoz amit tanulni fogok vagy majd dolgozni,nem hiszem hogy ez normális,mivel mindenki dolgozik és tanul (már akik tudnak) bennem van a hiba...

Segítsetek kérlek... 20 éves lány vagyok különben



2013. jan. 30. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi tanultál eddig? Van már szakmád, vagy milyen suliba jártál? Fősulira akarsz menni?
2013. jan. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és a szépségnek nem gondolom hogy túl sok köze van a továbbtanuláshoz.
2013. jan. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a szépségnek annyi köze van hozzá, hogy lehetnék modell például, vagy bármi olyan egyéb amihez nem árt,ha nem vagy bűn ronda
2013. jan. 30. 18:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Na, akkor most már írok ide. :)

Az jó, ha már dolgoztál,mert akkor már van terület,amit picit kipróbáltál,és el tudod dönteni, hogy az tetszik vagy sem. Ha tetszik,akkor adott a válasz,ha nem akkor már szűkül a kör.

2013. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Írj is ide =))

igen,igazad van,annyira nem tetszett úgyhogy azért is vagyok ennyire kis kétségbeesett,nem tudom h érződik-e,hanem akkor mondom. Zavar hogy van aki 5 éves kora óta már tudta hogy mit is akar,Én meg shemmi,leginkább az hogy bármit is fogok majd tanulni dolgozni,ha rossz döntés lesz akkor azok elpazarolt évek is lesznek ám,ezért próbálom megfontoltan? eldönteni? már amennyire képes vagyok rá

2013. jan. 30. 18:25
 6/6 anonim válasza:

Szia:) teljesen ugyanígy vagyok ezzel, mint te, egy hónap van hátra és nem tudom, hogy mit jelöljek be.. és mintha én írtam volna, amit írtál:D én is szeretek rajzolni, zongorázni is jól tudok, de érzem, hogy nem ezzel kapcsolatban fogok dolgozni..viszont más meg nem nagyon tesz boldoggá, hiába vagyok jó matekból, meg kb mindenből..

és én is tökre kétségbe vagyok esve:(

sajnos nem tudok segíteni, csak gondoltam leírom, hogy tudd, nem vagy egyedül ezzel..:)

2013. jan. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!