Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tanuljak sokat és...

Hogyan tanuljak sokat és egyszerűen?

Figyelt kérdés
Bekerültem a gimibe ahonnan korábban eljöttem, mert nem bírtam, de ez a kedvenc iskolám, és szeretnék bent maradni. Sajnos későn végzek, és sok az órám, utána meg még tanulni... Hogy csináljátok? tippek?

2014. szept. 2. 20:22
 1/2 anonim válasza:
na ez engem is érdekelne :)
2014. szept. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Órán oda kell figyelni. Fontos, hogy értsd, amit tanulsz. Készíts vázlatot az anyagról, így ismétlésként elég csak azt átnézni, és be fog ugrani minden. Ha már most tudod, mi az ami érdekel, érdemes azzal többet foglalkozni, a többi tantárgyból a minimumra törekedni. A tananyag 90 %-át az életben nem fogod suli után használni többet. A nyelv a legfontosabb.
2014. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!