Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek leadjam ezt a...

Szerintetek leadjam ezt a tárgyat?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy bejárós egyetemista vagyok, és egyik nap már 13:00-ra otthon vagyok. Viszont van egy szabadon választható tárgyam amire vissza kell mennem és ez 18:00-kor kezdődik és 19:00-kor van vége, és körülbelül 20:30-ra érnék haza..végül is kibírható, csak nem tudom hosszútávon mennyire lenne ez jó..szerintetek nagyon "durva" ne adjam le?
2016. szept. 22. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem felesleges, máskor is megcsinálhatod a szabvált, hátha emberibb időben lesz.
2016. szept. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Katalógusos? :)
2016. szept. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Ez annyira fölösleges kérdés :)


Nekem is van egy ilyen órám ami kilóg, én adjam le?


Hülye lennék mert kell a kredit :)


Ha viszont nem lenne olyan nagy szükség a kreditre, vagy lenne helyette más tantárgy akkor én nem vállalnám így be, de én nem te vagyok, ezt neked kell érezned.

2016. szept. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Neked kell tudnod, neked megéri-e.

Onnan is lehet nézni, hogy csak 12-14 alkalom.

Meg onnan is, hogy egy alkalom is túl nagy vesződség.


Tényleg ilyeneket gondolj át:

- Mennyire kell a kredit ebben a félévben?

- Tudnál-e jobbat felvenni helyette?

- Mennyire érdekel a tárgy?

- Fel tudnád-e venni máskor?

- Mennyire megterhelő számodra így a nap?

2016. szept. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!