Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 24 kredit sok első félévre?

24 kredit sok első félévre?

Figyelt kérdés
Most lettem elsőéves egyetemen, és kicsit furcsa még nekem ez az egész..tetszik az egyetemi élet, mert nagy váltás ez a középsuli után, viszont nem tudom..nem lesz sok ez a 24 kredit? Kötelezőkből mindössze 16 kreditem lenne, ezért vettem fel szabadon választhatókat. Csak félek hogy nem fogom tudni teljesíteni őket, mert sok lesz :(
2016. szept. 24. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szak?

A legtöbb helyen félévente 30 kredit teljesítése a mintatanterv szerinti előírt mennyiség.

2016. szept. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, de akkor is 16 kredit kötelezőkből nagyon kevés..máshol 30 kreditje van embereknek CSAK kötelezőkből.
2016. szept. 24. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Tőled függ, hogy mennyire nehéz. Ezt senki se fogja tudni megmondani. Van, aki a legnehezebb szakokon is 36 kreditet vesz fel, van, aki még 30 alatt is bukik tárgyakat, vagy csak kettessel megy át, és természetesen az is számít, hogy mennyire nehezek a tárgyak, mert a kredit értéke nincs mindig egálban a tárgyra fordított tanulási idővel. Lehet lassabban haladni, főleg akkor jó, ha dolgozol is egyetem mellett. De majd a félév végén kiderül, neked mennyire nehéz. Nem baj az, ha néha buksz tárgyakat, ki kell próbálni, aztán következő félévben már a tapasztalat alapján veszel fel tárgyakat.
2016. szept. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Relatív, kinek mi a sok. Nem ismerlek, nem tudom, mennyire tanulsz könnyen.


33 kredit volt nekem a kötelező előző 2 félévben. Mind sikerült elsőre, kettesem sosem volt. Hármasból pár, a többi 4-es, 5-ös

2016. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!