Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám anyumat rávenni...

Hogyan tudnám anyumat rávenni hogy bejárós legyek?

Figyelt kérdés
Tehát az a lényeg, hogy anyum erőltetné a kolit de én kezdetektől bejárós akartam lenni. Itthon sokkal jobban tudnék tanulni. Azt mondja, hogy nem de nem értem neki ebben mi a jó sok ismerősöm van a suliban és ők is bejárósok. Az út az csak 30 perc vonattal és 5-10 perc séta és gyakran van vonat. Szóval tippeket kérnék, hogy hogy vegyem rá anyumat a bejárásra.
2016. szept. 25. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy a koleszban az idősebbek sokat isznak, meg drogoznak és ez rossz hatással lenne rád, úgyhogy ha te is elkezdenél inni vagy drogozni, akkor neki kell viselnie a felelősséget ezért. Meg sokat zajonganak, nem tudnál tanulni. Meg sokan szexelnek bent, rád másznak a csajok, vagy a fiúk, azt ha lesz gyereked emiatt, akkor is övé a felelősség. Szóval ilyeneket.
2016. szept. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a jó neki, hogy nem vagy otthon, így heti 7ből 5napot nem neki kell vigyáznia rád. Sajnálom, de ismerd fel, ha ki akarnak rakni otthonról. Minél előbb rájössz, annál jobb.
2016. szept. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az első nem mert az a gond hogy tudja milyen meg sok ismerős van itt a tanulást mondtam de azzal se mentem sok mindenre.
2016. szept. 25. 19:13
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg mindig rajtam van a sírógörcs nem tudok órán figyelno meg minden. Ja és amúgy 15 éves fiú vagyok.
2016. szept. 25. 19:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég ha egy-két rossz arc van a koleszban, ők bevonzzák az olyanokat, mint te. Egy rossz alma is elrohaszt egy kosár jó almát is, elég egy kevés rossz is. Mond ezt. Vagy ha nem mondod, és mást, jobbat nem tudsz mondani, akkor biztos koleszos leszel.
2016. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De azt mondják, hogy.csak a javamat akarják meg már 1 gyerek elment 5 nap után valaki meg most akar.
2016. szept. 25. 22:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Meséld el mik történnek ott, emeld ki, hogy ha piszkálják, bántják, zaklatják a másikat. Meg ilyen történeteket mesélj el. Mond minden nap, minden órában, hogy nem akarsz bent lenni, meg hívd őket mindennap ugyanezért. Kitartás. Menjél el iskolapszichológushoz, minden középsulinak van ilyen, kérdezd meg az iskolaorvost ki az, azt beszéld meg vele ezt a problémádat és kérjed tőle beszéljen anyáddal.
2016. szept. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!