Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni ebben az esetben?

Mit tudok tenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Szeptemberben iratkoztam be az egyetemre, felsőoktatási szakképzés, emberi erőforrások szak, és önköltséges. Mindkét diákhitelt felvettem, még nem utaltak a sulinak. Ha meggondoltam magam, és mégsem szeretném ezt az egészet, akkor még vissza tudom csinálni? A tárgyakat már felvettem, leadni már nem lehet. Ez azt jelenti, hogy ezt a félévet már mindenképpen ki kell fizetnem?
2016. szept. 26. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Még visszavonható a beiratkozási nyilatkozat, és akkor olyan, mintha be sem iratkoztál volna.
2016. szept. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! És ezt hol, hogyan tudom megtenni? Telefonálok a tanulmányi osztálynak, vagy kitöltöm a a jogviszonyom megszüntetésére szolgáló nyomtatványt, és azt elküldöm a postán?
2016. szept. 26. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!