Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti hogyan oldjátok ezt meg?...

Ti hogyan oldjátok ezt meg? (diákigazolvány)

Figyelt kérdés

9.-be mentem, és kellett új diákigazolvány, de változott a lakcímünk, és nem volt idő lakcímkártyát csináltatni. Amikor igényeltük a d.igazolványt, azt mondták, hogy csak a lakcímkártyán található adatot tudják bevinni a gépbe, máshova nem lehet kiküldeni a kártyát... Nem tudunk visszamenni a régi helyre, így átvenni sem tudtuk. Azt mondták, hogy visszaküldik a nemtudomhova, aztán az oktatási intézetbe, és csak ezek után kerül az iskolához, akik át tudják adni nekem....A második félévben(!!!!) Mivel elektronikus napló van, így kell a diákigazolvány számom, de honnan és kitől tudnám elkérni? Kértem ideiglenes papírt, de azon nem volt rajta, pedig azt mondták... Mit tehetnék?

Előre is elnézést, ha rossz rovatba írtam.



2016. szept. 28. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
nektek nem az OM azonosito kell az elektronikus naplóhoz(nálunk dina)? Nem ugyanaz
2016. szept. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom melyik kell, 11 jegyű szám. Azt hiszem héttel kezdődik. Az milyen szám?
2016. szept. 28. 16:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Az az OM azonosító
2016. szept. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!