Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány évesen lehet valakiből...

Hány évesen lehet valakiből legkorábban teljes hatókörű orvos?

Figyelt kérdés

Kérdésem onnan eredeztethető, hogy szülész-nőgyógyász orvosnőm nagyon fiatalnak tűnik. Nemrégiben kerültem hozzá, tehát életkorra vonatkozó infóim nincsenek, de azt tudom, hogy nincs férjnél és nincs gyereke. Kinézetre nem néz ki többnek mint 28. Közkórházban is dolgozik, de emellett egy magánklinikán is rendel, tehát már teljesjogú orvos, nem rezidens.


Kíváncsiságból elgondolkodtam, hogy hány éves lehet. Ismerősöm már másfél évvel ezelőtt is nála szült. Mennyi idő amíg valakiből teljesjogú orvos lesz? Hány év a képzés + a rezidensi időszak?


2016. szept. 29. 14:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
6+5, tehát ha valaki 18 évesen kezdi az egyetemet és summa cum laude elvégzi, akkor 29 évesen válik szakorvossá.
2016. szept. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!