Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon vékony vagyok, a...

Nagyon vékony vagyok, a hasfalam is vékony az orvos szerint. Mikor érezhetem legkorábban a baba mozgását?

Figyelt kérdés
A védönöm szerint 2-3 hét mulva már érezhetek kis buborékokat.Igaza lehet?14 hetes vagyok.
2009. jan. 23. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Én is nagyon vékony vagyok, és 15 hetesen éreztem a babám. Igaz nem az első, de szerintem ez nem attól függ milyen a testalkatod.
2009. jan. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az első terhességet nem mindenki érzi meg ilyen hamar, mert nem tudjuk, hogy mire kell figyelni.

Én is 16 hetesen éreztem meg az első babám, mert elég vékony voltam.

Először csak hanyatt fekve fogod érezni, nekem elég sok ideig kellett nyugodtan fekve figyelnem, mire megéreztem a kezemmel, hogy motoszkál.

Most várom a 2. babát, de valószinű most sem fogom hamarabb érezni, sőt még talán később. Kb. 3-4 centis zsírréteg fog akadájozni benne.:(

Jó babavárást:)

5 hetes babás

2009. jan. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

igen lehetséges. Én 17-18 hetesen éreztem először buborékokat aztán mocorgásokat a vége felé már rúgásokat! és én is vékony alkatú vagyok. 50kg.

boldog babavárást 5 hós kislegény anyukája

2009. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akármi lehet. Ha első baba, akkor kb 18-20. hét környékén érezhetsz biztosan mocorgást, rugdosást, buborékolást pedig akár már most is.

Én is vékony vagyok és a 14. héttől voltak buborékok, a 18. héttől pedig erőteljes mozdulatok:)

További boldog babavárást!

2009. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Ez lesz az elsö baba,ugyhogy még kicsit "tudatlan"vagyok.:))
2009. jan. 23. 20:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok vékony, az első babámat várom, a buborékokat mégis 15+2től érzem.

Most 19+2 vagyok, és egy hete már majd' kilukasztaja méhszájam a kis lábaival.

Szóval akár már most is érezheted szerintem, vagy a jövő héten.

2009. jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Első babával vagyok 16+3, 162cm magas és 47kiló a mai napon így 4hónapos terhesen!


16+0nál éreztem kis rúgásokat 5x, ebből háromszor egymás után 2mp-es szünetekkel úgy, hogy a kezemet kicsit "belemélyesztettem" a pocimba, ami csak fekve látszik, állva meg nem mondja senki, hogy babás vagyok.


Először jó 1-1.5hete éreztem meg, mintha vasgolyó mozdult volna meg bennem és szépen lassan,komótosan haladt volna jobbról balra kb 5cm hosszan.


DE már a 11+6nál készült 4D-s ultrahangozás közben is mikor szúrkálni kezdett a hasam, mondta a szonográfus hogy az a baba mocorgása miatt van.

2009. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is érzek szúrkálást 1 hete kb.,de azt nem tudtam hogy az már a baba.
2009. jan. 23. 20:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is vékony vagyok és 17+4 voltam amikor megéreztem az első határozott rúgást. Az óta minden nap érzem és egyre aktívabban, nagy bulikat csap a kis legény odabent. :) Első babás vagyok.


23 hetes kismama

2009. jan. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!