Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért küldhetett vajon egy...

Miért küldhetett vajon egy ilyen levelet az egyetem?

Figyelt kérdés

Pannon Egyetem hallgatója vagyok, jelenleg ez a 3. félévem (ez passzív, az előző 2 aktív volt) és pár napja utaltam a Neptun-ra a gyűjtőszámlámra pénzt (mert majd később ebből fizetem be a következő félév tandíjat, továbbá néhány nem sikerült tárgyat akartam kifizetni a kiírt tételeknél[200Ft]).


Tegnap pedig ezt a levelet kaptam e-mailben az Oktatási Igazgatóság - Oktatási Pénzügyi Irodától:


"Tiszelt Hallgató,

Utalása miatt legyen kedves felvenni velem a kapcsolatot az alábbi elérhetőségek valamelyikén.

Üdvözlettel: blabla...

(email cím)

(tel. szám)"


Nem értem ez miért, régen ilyen sose volt mikor pénzt utaltam magamnak. Észrevettem hogy még meg sem jött amúgy a számlámra a pénz, pedig biztos jó adatokat írtam be.



2016. okt. 1. 12:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként már írtam nekik levelet, de még nem válaszoltak. :/
2016. okt. 1. 12:36
 2/4 A kérdező kommentje:

"továbbá néhány nem sikerült tárgyat akartam kifizetni a kiírt tételeknél[200Ft])."


Javítva: 2000Ft/tárgyanként*

2016. okt. 1. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Talán vedd fel velük a kapcsolatot, és kiderül.

Mi honnan tudhatnánk? Nyilván valami fennakadás van, és kérdezni/mondani akarnak valamit.

2016. okt. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Erről hallottál már?


[link]

2016. okt. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!