Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen irányban lenne érdemes...

Milyen irányban lenne érdemes továbbtanulnom az alábbi érettségi eredménnyel?

Figyelt kérdés

Magyar 95

Matek 70

Törtènelem 80

Angol 95

Földrajz 70

Mindegyik középszinten


Tudom, hogy ez alapján nem lehet konkrètan eldönteni, de kíváncsi vagyok, mások milyen irányt javasolnának ennyi informàció birtokában.


2016. okt. 5. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
1 emelt mindenképpen kell, ha tovább akarasz tanulni + nyelvvizsga is kell
2016. okt. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyelvvizsgám már van, viszont emeltet nem tudom az angolon kívül miből tehetnèk (mert ugye akkor ugrik a nyelvvizsga pontom)
2016. okt. 5. 20:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Magyar szak? Anglisztika? Főleg ha angolból emelteznél. Amúgy inkább valamilyen humán szak lenne jobb, főleg ha 70%-os a matek meg a föci érettségiből se az jön le, hogy mérnöki/infós/gazdasági/orvosi vonal annyira érdekelne. Jog talán még. Ennyi infó alapján kb ennyi.
2016. okt. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!