Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az OKJ-s esettanulmányomba...

Ha az OKJ-s esettanulmányomba az internetről majdnem szóról szóra kimásolok több mondatot, amiatt fog szólni a vizsgabiztos?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy a vizsga előtt megkapja-e az anyagunkat, vagy nem, remélem, hogy nem tud előtte rákeresni a mondatainkra, vagy ilyesmi.

Persze egy kicsit átalakítom a mondatokat, vagy egy szinonimával helyettesítem, de többnyire ugyanazok maradnak.


Szerintetek ez baj?


2016. okt. 7. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez plagizalasnak minosul es kizart, hogy barmilyen oktatasi intezmenyben engedelyezve legyen. Diplomamunkakat, es nagyobb muveket egyetemen atfuttatjak programokon ami a plagizalast ellenorzi. Nem tudom, hogy OKJ-n ezt csinaljak de ha igen es rajtakapnak akkor nem sul belole ki semmi jo.
2016. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És ha a tartalom marad, csak teljesen átalakítom a mondatokat?


Köszönöm a válaszod.

2016. okt. 8. 00:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanugy plagizalasnak minosul ha nem jelolod, hogy az adott otlet/gondolat mastol szarmazik es nem toled.
2016. okt. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Írhatom a mondatokat idézőjel nélkül, és csak úgy, hogy a projekt végén tüntetem fel a használt weboldalakat?
2016. okt. 8. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!