Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megkaptátok már az őszi...

Megkaptátok már az őszi diákhitelt? Átutalták már nektek?

Figyelt kérdés
Október 15. ig van határidő, de egy csoporttársam már ma megkapta, én viszont még nem. Sajnos mással nem sikerült erről beszélnem.

2016. okt. 13. 20:07
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
@Utolsó: Valószínűsíthetem ez még délelőtti órákban nem volt kiírva, illetve még tegnap sem, így jogos volt a kérdés.
2016. okt. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Tegnap, és azelőtt sem volt még kiírva, mivel előtte direkt felmentem a honlapra, sőt a fiókomba is, és próbáltam erre utaló információt keresni.


Így viszont már világos minden.


Köszönöm a válaszokat, ment mindenkinek a jó pacsi!

2016. okt. 14. 14:24
 13/26 anonim ***** válasza:
36%
nyilván annyi gondolkodásra képtelen hívta őket, hogy inkább kiírták... előtte nem fordult meg a fejükben, hogy egy felsőoktatásban tanuló ennyire életképtelen.
2016. okt. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Nem életképtelenek vagyunk, hanem ismerjük a magyar realitást. Egy határidő nem jelent minden esetben sokat egy állami gépezetnek, viszont sokunknak az anyagi- és tanulmányi léte függ az érkezéstől (nem beszélve arról, hogy van elég bajunk, nem kell még egy ilyen jellegű is).
2016. okt. 14. 15:10
 15/26 anonim válasza:
Nekem olyan kérdesem lenne hogy ha önköltséges szakon vagyok és egy félévee 170 ezeet kell fizetni az iskola felé jeleztem hogy diákhitel 1 ből fizetek amit el is fogadtak , olyankor a 170 ezret automata oda küldik ? Vagy az egész összeget a bankszámlámra? Mert ugye egy összegbe igényletem.
2016. okt. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
Na megjött már valakinek???mert nekem még nem, kezdek aggódni
2016. okt. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:

#15: Diákhitel 1 esetén mindenképp a saját számládra érkezik a hitel (szabad felhasználású) és neked kell külön utalni az intézmény felé. Diákhitel 2 konstrukciónál érvényes az hogy az összeget nem kapod kézhez, hanem egyből a felsőoktatási intézmény felé fog érkezni.

#16 : Sok ismerősömnek már a reggeli órákban megérkezett, szerintem +/- néhány óra elcsúszás egyes bankoknál lehetséges. De ha gyorsban regisztrálsz diákhitel direktre ott a Státusz résznél az van, hogy "Folyosítható" akkor nyugodj meg, meg kell kapnod az összeget (ha legkésőbb szept. 15-ig igényelted, vagy már az előző félévben)

2016. okt. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nekem megjött igen
2016. okt. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:

#13: Úgy vélem (pár év HelpDesk-ként és IT munkásként), hogy az ember inkább kérdezzen, mint butaságot mondjon/csináljon. Persze vannak extrém esetek, de kellőképp kell az ilyeneket kezelni. Nem mindenkinek lehet triviális egyazon dolog. De kérdem én Te sohasem fordultál szakember segítségéért ami neki egyértelmű, de neked túlságosan magas?! Viszont mégsem mondja rólad, hogy életképtelen vagy. Na ugye.

Igen is az az intelligens lépés, hogy ha valamit nem tudok vagy nem értek megkérdezem, és nem bámulok hülyén és bólogatok mindenre. Sajnos épp ezért tart itt az ország, mert nagyon sokan pont az utóbbit választják, bólogatnak mindenre, mint a birkák. Bocs ha valakit megsértek ezzel a ténnyel, de ezzel a gondolkodásoddal nagyon nem értek egyet.

2016. okt. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Mi nem egyértelmű azon, hogy 15-e?????
2016. okt. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!