Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti már megkaptátok az igényelt...

Ti már megkaptátok az igényelt Diákhitelt? Még Augusztusba igényeltem, tudom hogy október 15 ig még van idő de nem igaz hogy az utolsó pillanatra hagyják. Ha megvan kötve a szerződés akkor biztos hogy küldeniük kell igaz?

Figyelt kérdés

2012. okt. 11. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Remélem, azóta megkaptad az összeget. Egyébként pedig nem határidő, hanem ez az a nap, amikor küldik az összeget. Se előbb, se később nem érkezhet, csak október 15-én.
2012. okt. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MIKLÓS18 ***** válasza:
Igen,így van,sajnos,sokáig húzzák(október 15)az őszi utalást,holott a szeptember a hallgatók döntő többsége számára méregdrága hónap...
2020. szept. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MIKLÓS18 ***** válasza:
Tehát trógerség szerintem,de ez van!
2020. okt. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!