Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sokat hiányoztam? (kisregény...

Sokat hiányoztam? (kisregény lent)

Figyelt kérdés

Ezen a héten szerdán a macskám miatt (ivartalanítás) hiányoztam, aggódtam érte, dokim meg is értette. Szülői igazolásokat elhasználtam mert enyhén szólva nem volt könnyű dolgom az osztálytársakkal, piszkáltak. Aztán volt olyan is amikor 2 napra kiírt a doki, aznapra amikor elmentem és másnapra, hogy a elvigyem a vizelet mintámat az SZTK-ba. Eddig ez 6 nap és 1 tanóra (ezen a héten kedden, hogy hazaérjek a macska ivartalanítása miatt nem voltam utolsó órán). És tervezek kedden is hiányozni mert gólyaavató lesz és apám nem akar kiadni pénzt cipőre és olyan vackokra amiket 1x vennék fel dühös képpel majd "menne a kukába", vagyis a szekrényem leglegleg aljára. Részemről az meg az is játszik, hogy nem akarok részt venni azon a hülyeségen, szoknyában lenni egész nap majd kötelező kvíz vagy mire menni, nem szeretek emberek között lenni illetve szoknyát felvenni (30 fokban is hosszú gatyában, blúzban és talán még pulcsi is játszik).


Nem tervezem ezt év végig csinálni. "Igaziból", amikor én érzem azt, hogy nem 1-2 napra írna ki a doki, amikor nem vicc, hogy annyira rosszul vagyok, hogy a halálomon vagyok, 1 évben max 3x van, ha nem kevesebbszer. Nem cigizek és iszok, nem jól de nem is rosszul tanulok, könnyebben és jobban megy a tanulás az anyag miatt mint általánosban.


Bocsi a kisregényért. :D



2016. okt. 14. 16:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Mi a kérdésed lényege?
2016. okt. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!