Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az gáz ha én 24 évesen kezdem...

Az gáz ha én 24 évesen kezdem az egyetemet?

Figyelt kérdés

Jó tudom hülyeséget kérdezek... csak elkezdtem ezen gondolkodni hogy szeretnék egy diplomát (mindig totál céltalan voltam, egyik munkahely a másik után, csak lézengtem, megcsináltam közben egy szakmát, sosem voltam jó semmiben, ennyi kb az életutam). És van egy évekkel fiatalabb tesóm, aki már most egyetemre jár, ő mindig olyan szorgalmas volt és annyira kellemetlenül érzem magam, hogy én vagyok a nagytestvér és mégis utána kullogok...

(Igen lehet hogy nem is ide kellet volna kérdést írnom hanem valami mentális gondok csoportba:D de engem ez tényleg visszafog, hogy "már minek kezdjem el...") :/


2016. okt. 22. 12:09
 1/5 anonim válasza:
100%

A kor abszolút nem akadályoz az egyetemi/főiskolai oktatásban. Valaki 18, valaki 30 valaki pedig 50 évesen kezd el egyetemre járni, és sikeresen le is teszi a diplomát.

Szóval sok sikert, járj egyetemre, és szerezz diplomát, még javában előtted az élet!

2016. okt. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sohasem gáz elkezdeni az egyetemet, hogyha tudod mit akarsz és mi a célod, de ha most a tesód miatt gyorsan kiválasztasz egy ócska szakot, hogy legyen egy diplomád azzal ugyan úgy nem mész sokra, inkább előbb azt keresd meg ami érdekel és értesz vagy érteni szeretnél hozzá majd utána döntsed el, hogy kell-e neked valamilyen egyetemre menni.
2016. okt. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Már??? 24 vagy nem 74. En "idoben" vegeztem az egyetemet, de azota is folyamatosan kepzem magam, szakmat is szereztem + tobb nyelvvizsgat... Sehol nem ereztem magam oregnek...


Mi lesz a kovetkezo? 30 evesen lehuzod magad a WC-n???


En sokkal jobban felnezek arra, aki kesobb, mar munka mellett veszi a faradsagot, h tanuljon!!! Vagj bele! Es ne agyalj ilyen butasagon...

2016. okt. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? A csoporttársaim minimum fele hagyott ki 1-2-3 évet gimnázium után, de vannak idősebb 24-30 éves csoporttársaim is. Senkit nem érdekel.
2016. okt. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugi nincsenek mentális gondjaid :D

Semmi furcsa nincs benne, nekem van 34 éves csoporttársam is, aki nappalira jár, az pedig hogy valaki 22-25 évesen kezdi el teljesen normális dolog.

Olyan csoporttársaim is van akik diplomások, de elkezdtek még egy szakot kb 23 évesen.

Levelezőn pedig szinte csak 24-25 éven felüliek vannak, meg még sokkal idősebbek is. Akik pedig mesterszakot csinálnak és/vagy doktorit gyakran bőven elmúlnak 25 évesek mire végeznek mindennel.

Tehát nyugodtan elkezdheted, sőt. Szerintem felnőttként sokkal komolyabban tudja venni az ember a sulit, mint mondjuk egy 18-19 éves.

Még fiatal vagy, és ha ügyesen csinálod hasznát is fogod tudni venni a diplomádnak.

Szóval hajrá :)

2016. okt. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!