Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 21 évesen késő elkezdeni az...

21 évesen késő elkezdeni az egyetemet?

Figyelt kérdés

Most vagyok 19 éves (1 hónap múlva 20), jelenleg egyetemen tanulok, de egyáltalán nem érzem jól magam,, nem érdekel a szak, nem inspirál semmi a tanulásra.

Már lekéstem a felvételiről, legközelebb csak jövőre tudnám beadni. Szerintetek késő?



2015. jún. 1. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy késő... Sokan csúsznak, és emiatt később sikerül befejezniük a képzést, mások pedig másoddiplomaként tanulnak valahol, de vannak 40 évesek is, akik egyetemre járnak. Nem ciki, nem is késő. Sőt, valószínűleg nem is lesz feltűnő, hogy idősebb vagy... Nem csak 18 évesen lehet elkezdeni.
2015. jún. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
milyen szakon tanulsz?
2015. jún. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem ezeket a kérdéseket... ugyan miért lenne késő? Több mint 70 évig élsz. Mit számít az a két év, főleg ha egy az életed szempontjából fontos döntésről van szó?
2015. jún. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
még pótfelvételizhetsz nem?
2015. jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Jelenleg pszichológiát tanulok és tanító szakra váltanék, úgy tudom arra nincs pótfelvételi!

Tudom-tudom, hogy nem sok az az idő, de mégis van bennem egy ilyen érzés. Remélem sikerül meglépnem ezt az egészet!

2015. jún. 2. 03:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, én 19 és fél éves voltam, mikor végeztem gimiben és elkezdtem az egyetemet. De valahogy nem ment, ezért fél év múlva otthagytam, és jelentkeztem rögtön máshova. De rájöttem, hogy engem csak az az egy szak érdekel, ahova először mentem, de akkor már nem tudtam mit tenni, vártam egy évet és újra jelentkeztem rá. Akkor már 21 és fél voltam. De mikor először kezdtem, akkor voltak 25-26 éves csoporttársaim is.
2015. jún. 4. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!