Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet valakiből programozó...

Lehet valakiből programozó annak ellenére, ha kibukik programozói egyetemről?

Figyelt kérdés
Most szeptemberben kezdtem el az egyetemet és már most nem vagyok benne biztos, hogy elfogom tudni végezni. Egyszerűen nekem túl sok az a mennyiségű matek, amit leadnak egyetemen, illetve talán inkább a tempó túl gyors számomra, mert amit leadnak, azt többnyire értem, de egyszerűen nem tudok ennyi mindent megtanulni ilyen gyorsan, ha meg is tanulok valamit, rögtön jön egy új dolog és a régit már el is felejtettem... Egyszerűen valahogy nem jön be. Elbizonytalanodtam, hogy végig tudom e csinálni... Azt tudom, hogy a programozást nem fogják az egyetemen megtanítani, magamtól kell javarészt tanulnom, hogy rendesen mennyen, na de a diploma hiánya mennyire hátráltatna a jövőben?

2016. nov. 4. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenképp szerezz informatikai jellegű diplomát!


1. Informatikus és szakigazgatási agrármérnök

2. Gazdaságinformatikus

3. Informatikus-könyvtáros szak

2016. nov. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!