Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az elejéről kezdem. Tavaly kiköltöztünk külföldre és találtunk egy iskolát. Akkor nagyon jónak találtuk de mostmár megváltozott a véleményünk.. Azon gondolkoztam hogy iskolát szeretnék váltani.. Több okból is. Ebben az iskolában elég sok embér van aki megkeseríti az iskolai napjaimat. Ez a legfőbb ok. De van néhány barátnőm akiket nem akarok elveszíteni. Félek hogy ha új iskolába megyek akkor minden csak rosszabb lesz. Szerintetek mi volna a helyes döntés?
2016. nov. 4. 20:32
 1/3 anonim válasza:
Szia, én már több iskolaváltáson túl vagyok és higyj nekem, nem lesz jobb. Oké hogy van pár ember aki nem szimpi, vagy szemét veled, mindíg lesz. Azt mondod vannak barátnőid, hát akkor miről beszélsz? Ez az eggyetlen ami lényeges. És a tanáraid? Ők milyenek?
2016. nov. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A tanáraim bunkók lettek mert nem akarok magyar nyelvet tanulni külön. Elég nekem az is hogy a Svédet+ az Angolt megtanulni nemhogy még pluszba a magyart is folytassam. Egyébként néha úgy érZemplén mintha a barátnőimnek a terhükre lennék... :/
2016. nov. 6. 08:18
 3/3 A kérdező kommentje:
Érzem*
2016. nov. 6. 08:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!